BIG STAR SHOES

CASE STUDY – BIG STAR SHOES

Big Star Shoes przyszedł do nas z prośbą całkowitego odświeżenia ich materiałów wizualnych. Grupa docelowa marki pozostała taka sama, jednak miał zmienić się sposób komunikacji. Postawiliśmy na spójne grafiki i nową jakość, uporządkowaliśmy i odświeżyliśmy stronę www oraz przeorganizowaliśmy cały sklep internetowy. Wprowadziliśmy wtyczki i aplikacje, usprawniające obsługę sklepu oraz skróciliśmy koszyk zakupowy do 1 kroku. Zaprojektowaliśmy nowy wygląd karty produktu i wykonaliśmy jakościowe zdjęcia packshotowe dla całego asortymentu (ponad 800 sztuk). Dodatkowo wprowadziliśmy prezentowanie obuwia „na człowieku”, zamiast bazowaniu tylko na packshocie.

Do tej pory wykonaliśmy 8 kampanii wizerunkowych popartych konceptem i storytellingiem w okół stworzonych wizualizacji. Sezony wiosna-lato, jesień-zima, pre-fall i kampanie dedykowane dzieciom (seria kids). Dodatkowo kampania sportowa skupiona w okół akcesoriów i obuwia do ćwiczeń. Do każdej z kampanii opracowaliśmy indywidualny key visual oraz stworzyliśmy spoty reklamowe do działań promocyjnych na kanale YouTube marki. Po materiały z sesji zapraszamy do działu PRODUCTION

KIDS

Wszystkie materiały wizualne opakowaliśmy kolejno w grafiki dla sieci afiliacyjnych i na potrzeby e-sklepu. Tworząc daną kampanię planowaliśmy kadry uwzględniając znane już wtedy potrzeby ich wykorzystania.  Pracowaliśmy na stworzonych wcześniej przez nas layoutach dopasowując każdorazowo kreację do pożądanego efektu.

CREATIVE PACKSHOTS

Dodatkowo zaspakajaliśmy potrzeby Big Star Shoes w obrębie materiałów na użytek w social mediach. Na każdy sezon wykonaliśmy serię zdjęć, filmów i gifów dla zapewnienia spójnego contentu na profile marki w portalach facebook i instagram. Dodatkowo ubieraliśmy całość w spójny, uporządkowany wizualnie feed, eksponując produkty i przemycając filozofię marki.

 

Jeśli chcesz żebyśmy i Twoją markę tak poprowadzili w tak szeroki sposób- odezwij się. Wspólnie obierzemy najlepszą ścieżkę i nadamy nowy kierunek do rozwoju Twojego brandu.

#marketing #artdirection #conception #keyvisual